Zesilovače Dynacord TGX – nová vlajková loď pro amplifikaci ozvučovacích systémů | Audiopro s.r.o.

Dynacord

Zesilovače Dynacord TGX – nová vlajková loď pro amplifikaci ozvučovacích systémů

V návaznosti na letošní debut oceněných výkonových zesilovačů pro pevnou instalaci řady IPX (ke kterému došlo během veletrhu ISE 2018), společnost Dynacord nyní s hrdostí odhaluje další novinku – výkonové zesilovače TGX. Modely řady TGX budou poprvé k vidění  na letošním veletrhu InfoComm v Las Vegas.

  • Nové 4kanálové zesilovače pro živé ozvučování; až 20000 wattů celkového výstupního výkonu dokáže plně rozehrát potenciál jakéhokoliv reproduktoru; to vše v bezkonkurenčním podání a v nesrovnatelné kvalitě
  •  Vynikající zvuková kvalita s pokročilým 96kHz zpracováním signálu, s technologií FIR-Drive a podporou protokolu Dante™
  • Navrženy pro bezchybný a trvalý provoz, a to i při kolísání napětí a zatížení
  • Optimální uživatelský komfort díky komplexnímu řídícímu softwaru a přednastavenému rackovému systému


Nesrovnatelný výkon

Se dvěma modely o výkonu 4x 2500 wattů a 4x 5000 wattů nabízí řada Dynacord TGX nesrovnatelnou „sílu“ 10 kW (do 4 Ohm) a nebo dokonce i 20 kW z jednoho jediného zesilovače (při současném využití všech kanálů).

Vynikající zvuková kvalita

Výkonové zesilovače Dynacord TGX pracují s výhodami síťového protokolu Dante™, s AES a analogovými vstupy. Každý model řady TGX je vybaven nejpokročilejším 96 kHz DSP procesorem s technologií fázově lineárních filtrů FIR Drive. Kombinací ultra nízké úrovně latence a odstupu signálu od šumu v hodnotě 118 dB dosahují tyto špičkové zesilovače bezkonkurenční zvukové kvality.Bezchybná spolehlivost

Zesilovače Dynacord TGX pracují s celou řadou jedinečných patentovaných technologií, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly spolehlivý a stabilní výkon. „Show prostě bude pokračovat“ – bez limitace a přerušení. „Balík“ pokročilých ochranných funkcí zde totiž monitoruje více než 200 parametrů. Díky tomu pak zesilovače TGX zaručují stabilní provoz na té nejvyšší možné úrovni i během náročných provozních podmínek. Klid v duši zvukovým mistrům zajistí nepochybně také firemní digitálně řízený korektor účinku (PFC), který maximalizuje účinnost zesilovače. Dokonce i v případě kolísání hlavních zdrojů napájení zůstanou zesilovače TGX stabilní a účinné. Technologie JTM (Junction Temperature Modeling – modelace nejvyšší provozní teploty) zajišťuje zesilovači nejvyšší možný výkon bez vypínání nebo ztrát na kvalitě zvuku. Duální síťové porty a automatický fallback poskytují dodatečnou úroveň redundance a spolehlivosti systému.

Inteligentní rackové řešení

Dynacord TGX pracují s modulárním systémem, který byl navržen a vyroben takříkajíc „touringovými profesionály pro touringové profesionály“. Jedna racková skříň systému TGX je pro bezporuchový provoz předkonfigurována se třemi zesilovači typu TGX20 a se dvěma samostatnými síťovými přepínači. Nabízí celou řadu profesionálních funkcí, jakou jsou posuvné dveře, uživatelsky přizpůsobitelné možnosti vstupů a výstupů či reverzibilní montáž pro distribuci napájení. Systémové racky TGX je možné vertikálně skládat (stackovat) a navzájem je zajistit tak, abyste i při rozměrech běžného zesilovacího racku získali výstupní výkon až 180 kW.

Komplexní software pro řízení a kontrolu systému

Nový systémový software umožňuje uživateli navrhnout, naladit a ovládat celý zvukový systém za pomocí jednoho jediného softwarového nástroje. Tento multiplatformní software nabízí intuitivní a zjednodušené workflow, které šetří čas i vynaloženou práci. Je navržen tak, aby spolupracoval se softwarovými nástroji pro predikci chování reproduktorových systémů, jako je například EASE Focus, a nebo s nástroji pro akustická měření v reálném čase, jako je SysTune (včetně plug-inů). Použitím světlého i tmavého barevného schéma se grafické rozhraní softwaru adaptuje za účelem lepší čitelnosti na měnící se světelné podmínky. Výkonové zesilovače řady TGX mohou být alternativně provozovány také pomocí softwaru IRIS-Net, který nabízí řadu možností pro nejsložitější konfigurace zvukových systémů.

Modely

TGX10 (4 x 2,500 W @ 4 Ω)
TGX20 (4 x 5,000 W @ 4 Ω)

Nabídka produktů Dynacord na našem e-shopu kreatek.cz

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.