Dynacord a jeho zesilovače řady L Series, stejně jako sloupový systém EVOLVE 50 značky Electro-Voice se mohou pochlubit prestižním oceněním Red Dot Design Award | Audiopro s.r.o.

Dynacord

Dynacord a jeho zesilovače řady L Series, stejně jako sloupový systém EVOLVE 50 značky Electro-Voice se mohou pochlubit prestižním oceněním Red Dot Design Award

Skvělá recenze a prestižní ocenění pro zesilovače Dynacord  L Serie

Zesilovače s DSP procesingem řady L Series od svého uvedení v roce 2017 sesbíraly po celém světě již mnohá ocenění a prvenství. Nyní se firma Dynacord dostává jejich zásluhou na titulní strany znovu. Pozornost mnoha odborníků totiž zaujala podrobná recenze v jednom z nejuznávanějších německých časopisů o zvukové technice.
V nejnovějším vydání časopisu tools4music se totiž – se skvělými výsledky – dostal pod drobnohled redaktorů DSP zesilovač L1300FD. Recenzent Stefan Kosmalla má za to, že tento zesilovač „nastavil laťku opravdu extrémně vysoko.“ Podle autora přináší kombinaci „sofistikované koncepce, atraktivního designu a mimořádných (měřitelných) parametrů.“ S tím samozřejmě nelze než souhlasit! Pokud si chcete přečíst originál celé recenze, klikněte ZDE..

Na úspěšnou recenzi navázal zesilovač Dynacord  L3600FD, který získal v konkurenci mnoha produktů od řady inovativních výrobců z celého světa tzv. Red Dot Design Award – nejprestižnější ocenění průmyslového designu na světě. 

Vítězství L3600FD odráží  prvotřídní parametry tohoto výkonného zesilovače s DSP procesingem. Zesilovače řady L Series jsou předurčeny k dosažení vynikajících výsledků při ozvučování živé hudby a své uplatnění najdou jak u koncertujících muzikantů, tak u ozvučovacích společností. 

Ocenění pro ozvučovací systém EVOLVE 50 společnosti Electro-Voice

Porotu prestižního ocenění Red Dot Design Awards  zaujala ve své kategorii dvoupásmová přenosná sloupová sestava - EVOLVE 50


Přenosný systém Electro-Voice EVOLVE 50 vyniká mimořádným zvukem svých sloupových reproduktorů, nízkou hmotností, štíhlým vzhledem a nenáročnou obsluhou. Díky rychlé instalaci bez kabelů a dodržení zásady „plug & play“ představuje ideální řešení pro Dje, baviče, hudební skupiny a veškeré další situace, které vyžadují mobilní aparaturu s výkonem a zvukem dospělého PA systému.

  • Nevíte si rady s výběrem vhodného systému, s ozvučením nejrůznějších vnitřních i venkovních prostor? Rádi vám nezávazně poradíme. Kontakty na nás ZDE.

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.