Dynacord | Audiopro s.r.o.

Dynacord

Německá značka Dynacord si během mnoha desetiletí působení na trhu profesionálního audia vydobyla pozici předního výrobce a dodavatele produktů ozvučovací techniky a všeho co souvisí s kvalitním zvukem.

Sortiment se dá rozdělit do čtyř hlavních obchodních odvětví:

Mobilní ozvučení:

Divize mobilního ozvučení se stará o vývoj a výrobu mixážních pultů, powermixů, výkonových zesilovačů, reprosoustav a signálových procesorů. Všechny tyto produkty usnadňují život profesionálním hudebníkům a mají podíl na zlepšení jejich zvuku.

Koncertní ozvučení:

Tato skupina produktů zahrnuje ozučovací systémy pro velké akce všech druhů – obří open-air festivaly, produkce v koncertních sálech všech velikostí nebo veřejné akce; sportovní nebo kulturní události globálního významu. DYNACORD Cobra, celosvětově první kompaktní line array systém, je tak dalším představitelem snahy společnosti o nastavování nových standardů v oblasti ozvučovacích systémů.

Pevné instalace:

Produkty z kategorie pevných instalací se dělí do dvou kategorií, které se částečně překrývají, i když jejich základ je odlišný: pagingové systémy (evakuační i veřejné systémy) a profesionální ozvučení (Pro sound). Pagingové systémy se používají primárně pro různá hlášení, podkresovou hudbu a v případě nutnosti i pro vyhlášení poplachu za účelem záchrany životů, jako například hlášení o způsobu evakuace budovy nebo stadionu. Systémy kategorie Pro sound pak mají za cíl co nejlepší reprodukci hudby, i když i tyto systémy lze použít i pro reprodukci různých hlášení. Šířka sortimentu, letité zkušenosti a jedinečné know-how dělají ze společnosti DYNACORD předního světového výrobce elektroakustických zařízení. DYNACORD ještě dále upevnil svou pozici díky vývoji revoluční technologie, umožňující vzdálený monitoring reprosoustav (vzdálené zesilovače jsou schopny podat podrobné informace o stavu jednotlivých měničů). Dalším důkazem o postavení společnosti na trhu je fakt, že norma, shrnutá v brožuře DYNACORD o elektroakustických varovných systémech (EN 60849 / VDE 0828) byla přijata jako mezinárodní standard.

Disco:

Koncept Dynacord alpha je synonymem špičkového zvuku a spolehlivosti v aparátech pro kluby a diskotéky. Instalace těchto systémů představují referenci pro porovnávání ostatních systémů. Díky reprosoustavám alpha X-1 a alpha B-3 se alpha koncept stává referencí klubového zvuku. Mnoho známých klubů používá systémy alpha koncept úspěšně již řadu let. Jejich vynikající spolehlivost, vysoká zatižitelnost a excelentní zvuk znamenají nový standard v systémech pro kluby a diskotéky.

celý text

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.