DPA Microphones

Společnost DPA Microphones představuje na veletrhu InfoComm 2017 zbrusu nové digitální audio rozhraní d:viceTM

MMA-A je flexibilní zařízení typu SFF, a díky tomu lze d:vice použít v jakékoliv neočekávané situaci, která během dne nastane. Srozumitelný zvuk a snadná instalace, kterou zajišťuje nová mikrofonní základna, ve spojení s jevištním mikrofonem d:screetTM SC4098 uspokojí rozmanité požadavky a potřeby architektů, AV konzultantů, systémových integrátorů a montážních techniků. 

Zbrusu nové MMA-A digitální audio rozhraní DPA d:vice je vysoce kvalitní dvoukanálový mikrofonní předzesilovač a A/D konvertor, který dokáže pracovat v režimech mono, duál a stereo. Zařízení d:vice má vyměnitelné kabely typu lightning a USB pro snadnou konektivitu. Díky vstupům MicroDot lze rozhraní d:vice připojit ke všem miniaturním mikrofonům DPA včetně miniaturního modelu d:screetTM, náhlavní sady d:fineTM, nástrojového mikrofonu d:voteTM a dokonce i nahrávacích mikrofonů d:dicateTM s volitelným předzesilovačem MMP-G. Ať máte v plánu dvoukanálový rozhovor nebo nahrávání zvuku z prostoru ve stereo režimu, zařízení d:vice vám výrazně usnadní práci.

Mikrofonní základna DSM6000 je zkonstruována tak, aby ji bylo možné umístit na desku stolu nebo na jeviště, přichytit na strop a nebo na stěnu. Je dostupná ve dvou barevných provedeních (černá a bílá) a dodává se buď s konektorem MicroDot, XLR nebo s nezakončenými kabely pro připojení do konektorů typu Phoenix. Mikrofonní vložka d:screet je upevněna na úhledném raménku, které je u stolní verze na obou koncích zakončené husím krkem, díky němuž si může uživatel nastavit mikrofon přesně do takové polohy, jakou potřebuje. Stropní verze se skládá z jediného husího krku. U obou provedení může kabel vystupovat buď zboku nebo zespodu. 

Hlavním požadavkem každého řečníka, který oslovuje posluchače, je čistý a srozumitelný zvuk. Jevištní mikrofon DPA d:screet obsahuje miniaturní superkardioidní vložku d:screet, která spojuje regulovanou směrovou charakteristiku s útlumem okolního zvuku díky své lineární kmitočtové odezvě. Mikrofonní vložka má rovnoměrnou odezvu mimo osu, takže i když je připevněna ke stropu, dokonale zachycuje řečníkům projev. Uvedení mikrofonní základny DSM6000 na trh je posledním doladěním, díky němuž tento mikrofon získá i stejně elegantní a všestranný stojan. 

„Když vybíráte audio techniku pro konferenční místnosti, elegantní a minimalistický vzhled je často stejně důležitý jako zvuková kvalita a všestrannost,“ říká Christopher Spahr, zástupce ředitele pro prodej a marketing ve společnosti DPA Microphones, Inc. „Jsme nadšení, že můžeme na letošním veletrhu InfoComm představit tato nová řešení profesionálům z našeho oboru. Tato řešení dávají AV konzultantům a systémovým integrátorům do rukou zařízení šité na míru velikosti a tvaru jakéhokoliv prostoru, aniž by museli obětovat zvukovou kvalitu.“

  • Nabídka mikrofonů DPA na našem e-shopu - kreatek.cz - ZDE.
  • Chcete si některý z mikrofonů u nás vyzkoušet? Domluvte si schůzku, rádi Vám poradíme. Kontakty ZDE.

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.