DPA Microphones

Společnost DPA Microphones oslaví své 25. výročí uvedením první limitované edice mikrofonní sady

UPOZORNĚNÍ:
Výroční série mikrofonů DPA d:Facto II je již beznadějně rozebrána a již je není možné dodat. Když nám ale zavoláte rádi vám dodáme neméně dobrou černou verzi i s redukcí na Váš bezdrát.
 

„Inovace zůstává klíčem k našemu úspěchu a jsme nadšení, že
letos můžeme oslavit tuto významnou událost společně s našimi klienty, přáteli a obchodními partnery,“ říká generální ředitel společnosti, Kalle Hvidt Nielsen. „Od samého založení naší společnosti jsme se nikdy nespokojili se stavem věcí v daném okamžiku a neustále jsme pracovali na vylepšování našich výrobků. Jsme na nekonečné výpravě za dokonalým zvukem; máme to v genech. Těšíme se, že budeme pokračovat v uvádění pokročilé audiotechniky na trh. Připijme si na dalších 25 let!“

První z limitovaných edicí mikrofonních souprav  vyráběných na oslavu 25. výročí společnosti bude dostupná od 1. června. Tato sada obsahuje zpěvový mikrofon d:factoTM 4018V s poniklovaným povrchem a rukojetí s vyraženým výročním logem. Dále v ní najdeme adaptér SL1 pro systémy Sony, Lectrosonics a Shure s poniklovaným povrchem a to zcela zdarma.  Tato sada byla vyrobena v počtu pouhých 250 kusů a jen padesát z nich je v exkluzivním kufříku s vyraženým výročním logem. Zbývajících 200 bude zabaleno ve standardním černém pouzdře se zipem. V rámci výroční nabídky můžete získat i mikrofon d:facto 4018V ve standardním černém provedení s adaptérem SL1 zdarma.

Zpěvový mikrofon DPA d:facto 4018V je plně modulární, což znamená, že vložku lze vyjmout a nahradit jakoukoliv jinou mikrofonní vložkou d:facto podle toho, co vyžaduje dané vystoupení nebo nahrávání. Pomocí flexibilního adaptérového systému je rovněž možné přestavět mikrofon z kabelové verze na stojanu na ruční bezdrátový model, který je možné snadno propojit se všemi předními bezdrátovými systémy jako jsou Sennheiser, Shure, Sony, Wisycom, Lectrosonics nebo Line6.


O 25. výročí společnosti DPA Microphones se více dočtete zde: http://www.dpamicrophones.com/25yrs

Poslechněte si, jak spoluzakladatel společnosti, Ole  Brøsted Sørensen, a generální ředitel,  Kalle Hvidt Nielsen, mluví o tom, jak si měřící mikrofon B&K našel cestu do branže profesionální audiotechniky:

Nabídka  mikrofonů DPA na našem e-shopu kreatek.cz ZDE. 


Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.