Screen Innovations

Tiles

Když malé tvoří velké 

Cenami ověnčený materiál Black Diamond® byl vždy nabízen jako to nejlepší řešení, které si můžete pořídit v rámci projekčních ploch. Nicméně, i on má své limity. Extrémně vysoké nároky na výrobu materiálu s tak vynikajícími optickými vlastnostmi s sebou totiž přinášejí omezení v maximální výšce této projekční plochy. K překonání tohoto problému byl ve Screen Innovations vytvořen systém, který využívá skupinu menších, precizně spojených panelů a dává tak vzniknout jedné obří "obrazovce".      

Precizní vazba 

Pro zajištění nejpevnějšího možného spojení jednotlivých panelů a dosažení nejvyšší možné přesnosti byl použit zcela nový počítačem řízený systém řezání, který je schopen při vytváření video stěny za použití průběžného spoje splnit velmi přesná zadání. Takovéto nároky na detail jsou naprostou nezbytností při zajištění té nejlepší možné kvality a stálosti  video stěn značky Screen Innovations.  

Jednoduchá instalace

Při vývoji této skládané stěny nebyla opomenuta ani skutečnost, aby byl proces její instalace časově co možná nejefektivnější a také nejjednodušší. I proto je zvoleno řešení, které je ze 75% továrně před-vyrobeno. Každý panel „zapadne“ na své místo díky upevňovacímu systému, který využívá neodymové magnety. Tento proces pak umožňuje velmi snadno a s minimálními nároky sestavit video stěnu téměř jakékoliv velikosti.


Porovnání technologií       

Srovnání TILES 
VIDEO STĚNA
Cena$$$$$$
Snadná instalaceano
Minimální údržbaano
Nestárnoucí technologie - projekční plocha zůstává, mění se pouze zdroj světla (projektor)ano
Jediný zdroj světlaano
Přímý sluneční svitano


Specifikace 

  • Materiál: Nejvhodnějším materiálem pro Tiles je ALR (Ambient Light Rejection) materiál Black Diamond se ziskovostí 1.4, který dokáže eliminovat až 85% ambientního osvětlení a nabízí široký pozorovací úhel.  
  • Rám: Pevná hliníková konstrukce která se sestaví na místě instalace. Obvodový rámeček je široký 1". 
  • Rozměry: Minimální rozměr plochy je 131" x 74" (332 x 188 cm), maximální potom 288" x 162" (731 x 411 cm) v konfiguraci panelů 3x3, 4x4, 5x5, nebo 6x6. Poměr stran lze zvolit 16:9, nebo 16:10.

Ke stažení

Mám zájem

V případě zájmu o tyto produkty kontaktujte našeho obchodníka

Ondřej Žatečka
ondrej.zatecka@audiopro.cz
603 434 922

nebo

Tyto produkty můžete koupit na našem e-shopu, na adrese www.kreatek.cz

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.