Deva Broadcast | Audiopro s.r.o.

Deva Broadcast

Společnost Deva Broadcast byla založena na podzim roku 1997. Na začátku své existence společnost fungovala převážně jako dovozce a obchodní zastoupení předních italských výrobců telekomunikačních zařízení a také jako autorizované servisní centrum poskytující záruční i pozáruční opravy těchto produktů.  Mnoholetý intenzivní výzkum a vývoj dnes firmě přináší skvělé výsledky. Kombinace síly intelektu talentovaných designérů a precizního technického provedení posunula společnost Deva Broadcast k vývoji a výrobě vlastních projektů na poli rádiových vysílačů s malým a středním výkonem, vysílacích systémů, RDS (Radio Data System) zařízení a rozličného příslušenství k těmto produktům.
Společnost Deva Broadcast zaujímá významné postavení na trzích v Bulharsku i v zahraničí. Mezi její zákazníky patří řada domácích i zahraničních soukromých rádiových stanic. Společnost všechny své činnosti vykonává v souladu s mezinárodní mediální a technickou licenční legislativou reprezentovanou standardy EBU. Politika společnosti nedovoluje jakékoli kompromisy z hlediska kvality produktů a poskytovaného záručního a pozáručního servisu, což dále upevňuje její výsadní postavení v oboru.
Díky loajálnímu přístupu společnosti Deva Broadcast ke svým partnerům tito získávají dlouhodobý prodejní komfort a jistotu prosperity.

celý text

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.