Clear-Com | Audiopro s.r.o.

Clear-Com

Společnost Clear-Com® poskytuje profesionální komunikační systémy pro živé produkce, vysílání, armádu, vládu a další komerční trhy. 

Konferenční linka, digitální matice, bezdrátové a IP komunikační řešení značky Clear-Com se během 40 let staly v oboru pojmem, především díky špičkovým audioparametrům, které splňují požadavky živé produkce při nejrůznějších kritických úlohách. Produkty značky Clear-Com, které najdete v divadlech, koncertních síních, televizních studiích a přenosových vozech po celém světě, jsou stále preferovanou volbou pro jasná, spolehlivá a měřitelná komunikační řešení.

Clear-Com je známa svým odkazem ve vývoji, výrobě a marketingu vynikajících a inovativních dorozumívacích zařízení určených k profesionální komunikaci. Od historicky první konferenční linky provedené jako souprava na opasek až po první vyspělou digitální matici a revoluční bezdrátové dorozumívací systémy pokračuje v nabídce praktických novinek pro profesionální produkce požadující nekompromisní úroveň zvukových parametrů — srozumitelnost, spolehlivost a funkční výbavu. Při podpoře svých zákazníků při získání největší návratnosti jejich investic do komunikace Clear-Com zaujímá konzultativní přístup.

celý text

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.