Bosch security systems | Audiopro s.r.o.

Bosch security systems

Skupina Bosch Group je předním světovým dodavatelem technologií a služeb. Podle předběžných údajů vytvořilo přibližně 275,000 zaměstnanců ve finančním roce 2009 v oblasti automobilových a průmyslových technologií, spotřebního zboží a stavebních technologií obrat zhruba 38.2 miliard eur. 

Skupina Bosch Group zahrnuje společnost Robert Bosch GmbH a zhruba 300 jejích dceřiných a regionálních společností ve více než 60 zemích. Vezmeme-li v úvahu i obchodní a servisní partnery společnosti, je skupina Bosch zastoupena ve zhruba 150 zemích. Tato celosvětová síť vývoje, výroby a prodeje je základem pro další růst. Každý rok investuje společnost Bosch více než 3,8 miliardy eur do výzkumu a vývoje a po celém světě zažádá o více než 3 800 patentů. Společnost Bosch zvyšuje všemi svými produkty a službami kvalitu života a poskytuje řešení, která jsou jak inovativní, tak užitečná.

Společnost Bosch Security Systems je inovativní organizace zajišťující komplexní řešení v globálním měřítku. Je dodavatelem vysoce kvalitních bezpečnostních a komunikačních systémů.

celý text

Audiopro s.r.o.

Lužná 591/4
160 00 Praha 6
Česká republika

© 2013 Audiopro s.r.o. Všechna práva vyhrazena.